Нинова: Използването на военна сила само задълбочава проблемите в Близкия изток

  • 14 април 2018 15:38

  • 2454
  • 16
Нинова: Използването на военна сила само задълбочава проблемите в Близкия изток
© Novini.bg (архив)

Конфликтът в Близкия изток  не може да бъде решен с военни средства. Използването на военна сила само задълбочава проблемите, а не ги решава. Употребата на химическо оръжие е недопустима, но такава употреба в Сирия трябва да бъде установена от независимо разследване на ООН. Това заяви председателят на БСП Корнелия НиноваКорнелия НиноваКорнелия Нинова е български политик от БСП, член на Парламентарната група на Коалиция за, цитирана от пресцентъра на БСП.

Според нея военни действия, без санкция на ООН и влошаване на отношенията между САЩ и Русия, ни отдалечават от постигането на траен мир в Близкия изток, което е изключително важно и за региона, и за Европа, и за България. Конфликтът може да се прекрати само с трайно политическо решение. Мястото за това е Съветът за сигурност на ООН, където да се свали напрежението и чрез диалог да се намери устойчиво решение на кризата, смята Корнелия НиноваКорнелия НиноваКорнелия Нинова е български политик от БСП, член на Парламентарната група на Коалиция за.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
2454 16

Свързани новини

Коментари 16

Добави коментар
курнела ОКРАДЕ ТЕХНОИМПЕКС ЗА 10 000 000 милона ев

2018.04.15 | 19:50

16
ТИ ОТ ЗАТВОРА НЕ ТРЯБВА ДА ИЗЛЕЗЕШ МРЪСНА КРАДЛИВА комунистическа ГАД
курнела ОКРАДЕ ТЕХНОИМПЕКС ЗА 10 000 000 милона ев

2018.04.15 | 19:50

15
ТИ ОТ ЗАТВОРА НЕ ТРЯБВА ДА ИЗЛЕЗЕШ МРЪСНА КРАДЛИВА комунистическа ГАД
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.15 | 19:50

14
крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооо
трипер

2018.04.15 | 19:50

13
„Когато тази страст се появи в толкова късен етап от живота ти, той е доста запълнен и човек трябва жертва от времето си за семейство, приятели, почивка и други любими неща, за да може да й се отдаде.
РОСЕН ЗЛАТЕВ, ИВАН ДИМИТРОВ, ИВО СИРАКОВ

2018.04.15 | 19:50

12
ДЕЖУРНИТЕ ГАДНИ ПЛАТЕНИ ТРОЛОВЕ НА ГРОБ.
Умник Гюро

2018.04.15 | 19:50

11
Къде е генерал Решетников да те опраши ма, червива свиньо...
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.15 | 19:50

10
крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооо
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.15 | 19:50

9
крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооо
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.15 | 19:50

8
крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооо
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.15 | 19:50

7
крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооо