Борисов разпореди проверка за продажбата на "Царските конюшни"

  • 09 септември 2016 10:48

  • 7992
  • 75
Борисов разпореди проверка за продажбата на "Царските конюшни"
© Фейсбук

Министър-председателят Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г разпореди на Главния инспекторат да извърши в максимално кратък срок проверка в Областна администрация – София-град по повод извършена сделка с имот – държавна собственост (т. нар. царски конюшни).

Проверката трябва да проследи спазването на Закона за държавната собственост при извършването на разпоредителната сделка от областния управител на област София-град. Тя трябва да установи също поискано ли е и получено ли е съгласие от ръководителя на ведомството, в чието управление е предоставен имотът – държавна собственост, за извършване на продажбата, каквото е изричното изискване на чл. 45а от ЗДС.

Докладът на Главния инспекторат трябва да съдържа предложения до министър-председателя за последващи действия.

Във връзка с постъпили запитвания в пресслужбата на МС уточняваме, че до публичното изнасяне на данни за осъществената сделка, министър-председателят не е бил информиран за нея.

Последвайте канала на

Десислава Станева
7992 75

Свързани новини

Коментари 75

Добави коментар
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.09.27 | 11:55

74
яяяя педала турчина на курва бойко пак се упражнява да пише на турски..........................курва бойко го научи ...хххииихххх глтай бойкееееееееееееее дърта курвоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо спермата на доганяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....оооохххх боли ма гъза от догановия курррррррр---------------------------------бойкеееееееееееееее защо доган те ибе ма курвооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:55

75
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.09.27 | 11:54

68
яяяя педала турчина на курва бойко пак се упражнява да пише на турски..........................курва бойко го научи ...хххииихххх глтай бойкееееееееееееее дърта курвоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо спермата на доганяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....оооохххх боли ма гъза от догановия курррррррр---------------------------------бойкеееееееееееееее защо доган те ибе ма курвооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:55

73
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:55

72
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:55

71
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:54

70
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:54

69
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.09.27 | 11:54

65
яяяя педала турчина на курва бойко пак се упражнява да пише на турски..........................курва бойко го научи ...хххииихххх глтай бойкееееееееееееее дърта курвоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо спермата на доганяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....оооохххх боли ма гъза от догановия курррррррр---------------------------------бойкеееееееееееееее защо доган те ибе ма курвооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:54

67
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО ВИЖТЕ НА ФЕЙСБУКА КАК ДОГАН ИБЕ волена

2017.09.27 | 11:54

66
ЗАЩО ПАК ДОГАНЯ ИБЕ ХАНЪМАТА воленая сидеровная ??????????????????????????????????????????????????????
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.09.27 | 11:54

64
яяяя педала турчина на курва бойко пак се упражнява да пише на турски..........................курва бойко го научи ...хххииихххх глтай бойкееееееееееееее дърта курвоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо спермата на доганяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....оооохххх боли ма гъза от догановия курррррррр---------------------------------бойкеееееееееееееее защо доган те ибе ма курвооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.09.27 | 11:54

63
яяяя педала турчина на курва бойко пак се упражнява да пише на турски..........................курва бойко го научи ...хххииихххх глтай бойкееееееееееееее дърта курвоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо спермата на доганяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....оооохххх боли ма гъза от догановия курррррррр---------------------------------бойкеееееееееееееее защо доган те ибе ма курвооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.09.27 | 11:54

62
яяяя педала турчина на курва бойко пак се упражнява да пише на турски..........................курва бойко го научи ...хххииихххх глтай бойкееееееееееееее дърта курвоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо спермата на доганяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя....оооохххх боли ма гъза от догановия курррррррр---------------------------------бойкеееееееееееееее защо доган те ибе ма курвооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

2017.09.27 | 11:54

61
Бойко, кажи на кума си Златев Не ни баламосвайте! Лукойл да намалят цената на бензина- иначе никакъв газов хъб за руската газ- да си я затварят в буркани и да си я изнасят! Иначе ще стане страшно-ШОФЬОРИТЕ СМЕ ГОЛЯМА СИЛА!!!ШОФЬОРИ СЪБУДЕТЕ СЕ!!!
безпартиен шофьор

2017.09.27 | 11:54

60
Не ни баламосвайте! Лукойл да намалят цената на бензина- иначе никакъв газов хъб за руската газ- да си я затварят в буркани и да си я изнасят! Иначе ще стане страшно-ШОФЬОРИТЕ СМЕ ГОЛЯМА СИЛА!!!ШОФЬОРИ СЪБУДЕТЕ СЕ!!!
Руски фашист

2017.09.27 | 11:54

59
Гласуваш за "Атака" ставаш лумпен-трол и загубваш разсъдъка си, като "човекът"по-долу!
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.09.27 | 11:54

58
КОГА ЩЕ КОЛИМ КУРВАТА БОЙКО ПАДИШАХА.... ШОПАРО,ПРЕДАТЕЛ,КРАДЕЦ И УБИЕЦ.... ИБАЛНИК С РАЗТВОРЕН ГЪЗ КЪМ РЕЗАНИТЕ......................................